Hey World!

Ben Roman Adamita,

Roman Adamita in Budapest, Hungary

Budapest, Hungary (06/2019)

7 yıla yakın dijital pazarlama alanında kariyer yapıyorum. Şu ana kadar aylık binler-milyonlar trafik edinen markalarla çalışma fırsatı buldum. Her birinden farklı tecrübeler edinerek sektörde kendimi geliştirdim.

Yeni maceralar edinmek, farklı lokasyonlarda çalışma imkanı bulmak üzere BoostROAS ekibi ile beraber çalışmaya başladım. Herhangi bir fiziksel ofisimiz yok, hepimiz çeşitli şehirlerde ve ülkelerde çalışıyoruz. Tek değişmeyen şey, full-time çalışıyor olmamız. Müşterilerinin var olduğu saatlerde operasyon yapıyoruz ve böylelikle çalışma kültürünü benimsiyoruz.

Devamlı ve tutkulu bir şekilde geziyorum. Gezmek benim için hayatımda olmazsa olmaz; farklı kültürleri öğrenmek, yeni insanlarla tanışabiliyor olmak, dünyadaki güzellikleri görmek iç motivasyonumun pil seviyesini yükseltiyor. Vakit buldukça maceraperest ruhumu gezi notlarıyla beraber blogumda yer vermeye çalışıyorum.

Beni LinkedIn ve Twitter‘da takip edebilir, roman (at) picardes (dot) com e-mail adresim üzerinden iletişim kurabilirsin.