Majestic Seo Nedir ?

Majestic Seo web sitenizi analiz eder. İngilizcesiyle Görkemli Seo‘dur. Türkiye’de blogcular tarafından pek bilinmez fakat Kurumsal firmalar bu siteyi kullanmaktadırlar. Yavaş yavaş Türkiye’ye de daha çok kullanışlı hale gelmektedir. Majestic Seo (Görkemli Seo) Google ve birçok Arama Motoru üzerinde index alan kelimeleri tespit ediyor ve bu işi gerçekten çok iyi özelliğe sahiptir.

majestic-seo

İnternet artık çok yoğun kullanılması nedeniyle birçok Firmanın web sitesi olması nedeni ile Seo uygulamaları artık çok önemli bir yer almış gözükmektedir. Dolayısı ile eğer sitenizin daha iyi yerlere gelmesi ziyaretçi aklınına uğraşması hatta Arama motorlarında üst sıralara çıkabilmek için Backlink desteği gerekli ise Seo Uzmanları ile görüşerek bu desteği alabilirsiniz. Ayrıca Majestic Seo desteği ile index alan kelime sayınızı çoğaltabilirsiniz.

https://www.majesticseo.com/

Paylaşmak Güzeldir:

Pin It

Tarih: 29 Ocak 2014   Yazar:   Kategori: İnternet, SEO, SEO Dersleri, WordPress Eğitimi   624 OkunmaYorum Yok

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Konuya Yapılan YorumlarYorum Yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


bir × 4 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>